Εικαστικό εργαστήρι - Γούρι 2022 13 Ιανουαρίου 2022 | Εκτύπωση E-mail Ένα γούρι για την καινούρια χρονιά, έφτιαξαν τα προνήπια στο πρώτο εικαστικό εργαστήρι. Με τον τρόπο αυτό οι μικροί μαθητές εύχονται σε όλους «Καλή Χρονιά»! Ετικέτες Ανακοινώσεις Σχετικά Άρθρα Συναυλίες Ωδείου "Δελασάλ" Αποφοίτηση Στ' δημοτικού Εργαστήριο δεξιοτήτων Δ' δημοτικού - Οι απλές μηχανές έγιναν..."Παιχνιδάκι" Μία βαλίτσα ταξιδεύει: Ένα ταξίδι "φιλίας" στα λασαλιανά νηπιαγωγεία της Ελλάδας 13ο Πολιτιστικό Διήμερο "Δελασάλ"