Χαρταετός - Φεγγαράκια 04 Μαρτίου 2022 | Εκτύπωση E-mail Μαζί με τον χαρταετό μας, ας πετάξουν ελεύθερα όλα τα όνειρα μας. Τα προνήπια έφτιαξαν πρωτότυπους χαρταετούς και εύχονται σε όλους «Καλή Σαρακοστή»! Ετικέτες Ανακοινώσεις Σχετικά Άρθρα Συναυλίες Ωδείου "Δελασάλ" Αποφοίτηση Στ' δημοτικού Εργαστήριο δεξιοτήτων Δ' δημοτικού - Οι απλές μηχανές έγιναν..."Παιχνιδάκι" Μία βαλίτσα ταξιδεύει: Ένα ταξίδι "φιλίας" στα λασαλιανά νηπιαγωγεία της Ελλάδας 13ο Πολιτιστικό Διήμερο "Δελασάλ"