Η επέτειος της 25ης Μαρτίου 22 Μαρτίου 2024 | Εκτύπωση E-mail Η επέτειος της 25ης Μαρτίου γιορτάστηκε από τους μαθητές του νηπιαγωγείου μας, με περηφάνια και χαρά! Χρόνια πολλά σε όλη την Ελλάδα! Ετικέτες Ανακοινώσεις Σχετικά Άρθρα Συναυλίες Ωδείου "Δελασάλ" Αποφοίτηση Στ' δημοτικού Εργαστήριο δεξιοτήτων Δ' δημοτικού - Οι απλές μηχανές έγιναν..."Παιχνιδάκι" Μία βαλίτσα ταξιδεύει: Ένα ταξίδι "φιλίας" στα λασαλιανά νηπιαγωγεία της Ελλάδας 13ο Πολιτιστικό Διήμερο "Δελασάλ"