Καλά Χριστούγεννα! 23 Δεκεμβρίου 2023 | Εκτύπωση E-mail Τα εκπαιδευτήρια "Saint-Paul - Δελασάλ" σας εύχονται "Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το 2024"! Ετικέτες Ανακοινώσεις Σχετικά Άρθρα Συναυλίες Ωδείου "Δελασάλ" Αποφοίτηση Στ' δημοτικού Εργαστήριο δεξιοτήτων Δ' δημοτικού - Οι απλές μηχανές έγιναν..."Παιχνιδάκι" Μία βαλίτσα ταξιδεύει: Ένα ταξίδι "φιλίας" στα λασαλιανά νηπιαγωγεία της Ελλάδας 13ο Πολιτιστικό Διήμερο "Δελασάλ"