Eξόρμηση σκι στον Παρνασσό 10 Φεβρουαρίου 2024 | Εκτύπωση E-mail Κάναμε σκι, παίξαμε, διασκεδάσαμε και τώρα ώρα για φαγητό! Ετικέτες Ανακοινώσεις Σχετικά Άρθρα Συναυλίες Ωδείου "Δελασάλ" Αποφοίτηση Στ' δημοτικού Εργαστήριο δεξιοτήτων Δ' δημοτικού - Οι απλές μηχανές έγιναν..."Παιχνιδάκι" Μία βαλίτσα ταξιδεύει: Ένα ταξίδι "φιλίας" στα λασαλιανά νηπιαγωγεία της Ελλάδας 13ο Πολιτιστικό Διήμερο "Δελασάλ"